درباره ما

درباره ما

دفتر معاملات ملکی تارا  با عنایت و لطف خداوند متعال و بیش از یک دهه تجربه و اعتماد در امر خرید و فروش ملک در منطقه ، دارای مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک با کد عضویت 44  و با تلاش مدیریت املاک جناب آقای علیرضا واحدی و مشاوران با تجربه در زمینه خرید ، فروش ، رهن ، اجاره دراندیشه، شهریار ، ملارد ، کردزار و اطراف مشغول به فعالیت می باشد. 
فروش آپارتمان در اندیشه  و یا خرید و فروش آپارتمان در شهرک مریم و خرید و فروش باغ ، باغچه و زمین در منطقه های ملارد ، شهریار ، کردزار و اندیشه از فعالیت های گسترده این دفتر می باشد. 
دفتر معاملات ملکی تارا افتخار دارد که در دوسال گذشته به عنوان فعالترین املاک اتحادیه شهریار لقب گرفته و با مدیریت اقای علیرضا واحدی و کارشناسان و مشاوران  فعال و با سابقه و زبده  در خدمت شما هموطنان عزیز میباشد . 
خرید آپارتمان در اندیشه یکی از نقاط قوت دفتر معاملات ملکی تارا محسوب میشود که بدین وسیله مشتری به هنگام مراجعه حق انتخاب بیشتری دارد و در نتیجه رضایت همواره اعتقاد ماست.
 دفتر معاملات ملکی تارا با بهره گیری از تکنولوژی روز در زمینه های خرید و فروش زمین در اندیشه  و همچنین خرید و فروش زمین در شهرک مریم شما مخاطبین عزیز را برای انجام یک معامله موفق یاری میدهد.